Nasi potomkowie – kariera

Nie tylko Flis jest na dzień dzisiejszy jednym z najwyżej utytułowanych kotów na świecie, a Canela posiada jako jedna z nielicznych kotek tej rasy tytuł Grand European Champion.
Ich dzieci równiez znakomicie radzą sobie na wystawach.

Miot „C” hodowli PL*Mruffik – zdobył na wystawie w Essen Ex1, Nomination, Best in Show, Best of Best.

Najlepszy miot Kotów rosyjskich - Essen

International Champion PL* Mruffik Caro (podwójny) Kitten Champion, Junior Champion

kocurek rosyjski niebieski

Kocurek, a właściwie to już dorosły kocur, będąc w wieku zaledwie 4 miesięcy zdobył tytuł Kitten Champion i to podwójnie (czyli zwyciężył w wieku do 6 m-cy na 6 wystawach), Junior Champion (3 zwycięstwa w klasie 6-10 mcy).
Championem został niemalże w chwili ukończenia minimalnego wieku – 10m-cy, zaś mając 11 posiadał już tytuł Champion Międzynarodowy (International Champion).
Odwiedził już wystawy w Niemczech, gdzie mieszka a także w Belgii i oczywiście w Polsce.

Szczerze mówiąc… straciłem rachubę jego pucharów Best in Show / Best Opposite Sex w czasie kiedy był kociakiem zdobył ich około 10…

kocur rosyjski niebieski kot rosyjski niebieski

Na każdej dotychczasowych wystaw – zdobył nominację oraz poszerzał swoją kolekcją pucharów Best in Show oraz 3-krotnie Best Opposite Sex.

kocurek rosyjski niebieski

International Champion PL*Mruffik Celinka (podwójny) Kitten Champion, Junior Champion– podobnie jak Caro posiada już podwójnie zdobyty tytuł Kitten Champion, Junior Champion oraz International Champion i podobnie jak Caro, na każdej ze swoich wystaw zdobywała nominację do Best in Show. Puchary przywiozła z Magdeburga – w pierwszy dzień wystawy „Tierwelt Magdeburg 2015” Best opposite Sex, zaś w drugim dniu zmierzyła się w finale ze swoim bratem – zdobywając swój pierwszy puchar Best in Show, Caro musiał jej ustąpić i zadowolić się zdobyciem pucharu Best Opposite Sex. Tak czy inaczej zdążyła zdobyć ich ponad 5 zanim weszła do tzw. klasy otwartej.

kotka rosyjska niebieska

Jestem przekonany, że są dumą i wielką radością dla swoich opiekunów.

kotek rosyjski niebieski